Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
Poleć nas innym
KOMINKI GODIN POLSKA
KOMINKI GODIN POLSKA

W naszej ofercie znajdziecie Państwo kominki, wkłady kominkowe, piece wolnostojące, kuchnie gazowe i elektryczne, garnki żeliwne emaliowane oraz akcesoria ogrodowe wiodącego francuskiego producenta: Godin SA.


W roku 1840 Jean Baptiste Andre Godin wpadł na pomysł zastąpienia tradycyjnej kozy blaszanej piecykiem z żeliwa emaliowanego. „Historia odnotuje nasz sukces” przepowiadał pewny siebie genialny wynalazca w 1880 roku.

Miał rację, ponieważ nazwisko Godin stało się marką.

Jeśli w zwykłym obrocie handlowym marka jest synonimem ogrzewania i jakości, znaczy to, że wizjonerski przywódca przemysłu umiał zaszczepić w swoim przedsiębiorstwie i w swoich następcach stałe wyczucie innowacyjności i dążenie do lepszych osiągnięć.

Obecnie produkty GODIN SA są sprzedawane w ponad 40 krajach – Polska jest jednym z nich.

Od czasów słynnego piecyka Petit Godin, który ciągle jest w sprzedaży, cała gama produktów grzewczych i kuchni zawdzięcza swoją jakość całkowitemu opanowaniu sztuki żeliwa, które daje klientom gwarancję solidnej i starannej produkcji.

Wszystkie produkty są opracowywane i testowane we własnym ,notyfikowanym laboratorium w siedzibie firmy w Guise i wszystkie, niezależnie od wersji i rodzaju paliwa korzystają z najbardziej zaawansowanych technik.

Wkłady i piece kominkowe GODIN są wykonane tylko z najlepszych surowców

Strona internetowa:www.godin.com.pl
Wizytówka:www.godin.kominkiwpolsce.pl
Adres e-mail:biuro@godin.com.pl
Telefon:tel.+48 12 261 17 10
fax.+48 12 261 17 10
Ulica:Wielicka 25
Kod i miasto:30-552 Kraków
Województwo:Małopolskie
Dodatkowe zdjęcia